Hakkımızda

Hakkımızda

SİMPAŞ SİGORTA BAŞAKŞEHİR ŞÜBESİ HACI MURAT KARAYEL

0532 404 54 37

0543 685 22 49

Hizmetler

 

 

Simpaş Sigorta Başakşehir  İstanbul Sigorta Şirketi olarak müşterilerimize en doğru sigorta çözümlerini en uygun şartlarla sunmayı kuruluş ve hizmet felsefemiz olarak benimsedik. Sigortacılıktaki başarımızın en önemli nedeni, her biri kendi alanında uzman olan çalışanlarımızdır. Siz değerli müşterilerimizi iş ortağımız olarak görür ve size özel pratik çözümler üretiriz. Simpaş Sigorta Başakşehir ailesi ortak amacımız, uzun süreli ve kalıcı iş ilişkileri kurmaktır.

 

Bu felsefe ile kamu kurumları, özel kurumlara ve şehıslara hizmetler vermekte, aynı zamanda her türlü sigorta ihtiyacınızda danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Globalleşen ve her geçen gün değişen bir dönemde ülkemizde sigorta bilincinin ve sigortacıya güvenin artması için azami dikkat ve özenle ve ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmanın, kısaca risk ortağınız olmanın farkında olarak birlikteliğimizi geliştirmeyi hedefledik.

 

 

    0543 685 22 49          0532 404 54 37

 

       

 

 

 
 
 
 
Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
 
 
 
 
 
 
 
 

 

HAKKIMIZDA

1976 yılından itibaren bugüne kadar sektörde yerini almakta olup, 1981 yılında kurumsal yapısı ile faaliyete geçmiş sigorta sektöründe güven ve çağdaş teknoloji ile hizmet kalitesini hep önde tutmuştur.

Ev-İşyeri Yangın, Hırsızlık, Deprem, Kasko-Trafik-Nakliyat-İnşaat-Montaj – Sağlık,Hayat ve Bireysel Emeklilik sigortaları konusunda güven, istikrar ve kaliteli hizmetiyle köklü bir geçmişe dayanan bilgi ve deneyimlere sahiptir.

Simpaş Sigorta; var olan kaynaklarını, geliştirdiği sistemleriyle küçük ölçekli Acenteleri aynı çatı altında ( Şube şeklinde ) varlıklarını sürdürme, üretimlerini devam ettirme fırsatını da sunmaktadır.

Bugün itibariyle bünyesinde 120  adet Şube bulunmaktadır.

Hasar anında oluşturduğu özel organizasyon ve iletişimiyle müşteri mağduriyetlerini rakiplerine oranla daha kısa zamanda çözümlemektedir.

VİZYONUMUZ : Hizmet, anlayış, müşteri odaklı çalışma ve dünya standardını bulmak vizyonumuzu oluşturmaktadır.

MİSYONUMUZ : İnsanlığın mutluluğunu önde tutarak bilgi ve çağdaşlık ilkesi doğrultusunda çalışmak misyonumuzu oluşturmaktadır.

HEDEF : Kaliteli hizmet verip onları rakip değil iş ortağı olarak görüp, sağlıklı büyümeyi hedeflemektedir.

SİMPAŞ değerleri : Simpaş Sigorta olarak, Acenteliğini yaptığımız şirketlerin temel değerlerine sıkı sıkıya bağlıyız.

Güvenilirlik : Yıllar içinde biriktirdiğimiz uzmanlık değeriyle, sigortalılarımıza güvenilir ve tutarlı bir hizmet sunuyoruz. Yaptığımız her işte dürüstlük ve şeffaflığımızla gurur duyuyoruz.

Performans : 45 yıllık deneyimimizi, kesintisiz bir performansa ve dinamizme dönüştürdük. Gelecek için güçlü bir temel kurduk.

Sürekli Gelişim : Geleceği hedefliyoruz. Sigortalılarımızın yararı için yeni teknoloji ve uygulamaları kucaklamaya hazırız.

Takım Çalışması : İşimizin özündeki takım ruhu bizim rekabet gücümüzü sürekli kılıyor. Güçlü bir takım çalışmasının iş yaşantısında başarı için tek yol olduğunu biliyoruz. Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmenin yolunun, onların tarafında olmak olduğunu biliyoruz.

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
php yazılım uzmanı crm yazılımı afyon sosyal medya yönetimi